Komentář: Očekávání od Apple byla vysoká, tak skvělý výsledek ale předpovídal málokdo

Akcie Apple mají za sebou v poslední době velice slušný výkon, jejich cena narostla od počátku roku o 40 %. I ve srovnání v rámci populární skupiny FAAMG (Facebook, Apple, Amazon, Microsoft, Google) si vede více než slušně, jak ukazuje graf z Bloombergu níže (Apple je bílá čára, první je Amazon s +70 % YTD).

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více