Mazars je Daňovou firmou roku 2023

Ceny SLUTO DAŇOVÁ & ÚČETNÍ firma roku 2023 znají své vítěze. Hlasování odborné poroty rozhodlo, že společnost Mazars uspěla v jedné z hlavních kategorií a stala se Daňovou firmou roku 2023. Ocenění za Mazars převzal na slavnostním vyhlášení ve středu 7. února v prostorách Visionary v pražských Holešovicích vedoucí partner daňového oddělení Pavel Klein.

„Velice si vážíme toho, že nás porota vybrala za vítěze kategorie Daňová firma roku. Ocenění je pro nás důkazem toho, že naše strategie, odbornost, důraz na vzdělávání zaměstnanců a profesionální přístup k našim klientům, dávají smysl. Hlavní zásluha na tomto úspěchu patří našemu daňovému týmu, který odvádí skvělou práci. Velké poděkování také patří našim klientům za jejich důvěru a spolupráci,“ uvedl Pavel Klein.

 

Historicky první ročník soutěže SLUTO DAŇOVÁ & ÚČETNÍ firma roku, pořádaný společností Wolters Kluwer, spojuje dvě úspěšné soutěže s dlouholetou tradicí, a to Daňař & Daňová firma roku a Účetní roku. Klání představuje jedinečnou příležitost pro uznání a ocenění profesionálů, kteří do svého oboru přinášejí inovace a kreativitu. Kromě toho si klade za cíl zdůraznit vzájemnou provázanost daňové a účetní profese.

 

Cílem soutěže je najít špičkové daňové specialisty, významné daňové a účetní osobnosti a přátelská pracoviště finančních úřadů v ČR. Soutěž má osm kategorií, z nichž některé jsou založené na nominacích a hlasování veřejnosti, jako například „Daňař roku“, „Účetní osobnost roku“ či „Nejvstřícnější pracoviště finančního úřadu“. Jiné kategorie jsou čistě v rukou poroty, jako například „Daňová firma roku“ nebo „Účetní firma roku“. V těchto dvou kategoriích má porota za cíl vybrat a ocenit firmy z daňového či účetního oboru za významný inovativní počin za rok 2023. Může se jednat o firmy, které přicházejí s novými přístupy, technologiemi, zlepšují účetní procesy, nebojí se realizovat odvážné projekty, ať už směrem k zákazníkům či svým zaměstnancům, či jinou formou přispívají odborné veřejnosti.[1]

 

Soutěž SLUTO DAŇOVÁ & ÚČETNÍ firma roku 2023 se koná v partnerství s renomovanými profesními organizacemi, včetně Komory certifikovaných účetních České republiky, Svazu účetních České republiky a Českého institutu interních auditorů.

 

Kompletní výsledky Daňové & účetní firmy naleznete ZDE.