PetExpert zahájil exkluzivní partnerství se Super zoo

Společnost PetExpert, dle veterinářů jednička na trhu pojištění domácích mazlíčků, vstupuje do nového exkluzivního partnerství se sítí prodejen chovatelských potřeb Super zoo. Téměř milion členů věrnostního programu Super zoo family tak může získat výhodné podmínky pro pojištění domácích mazlíčků od PetExpert.

Nabídka speciálních podmínek pro členy Super zoo family klubu platí pro nově uzavřené pojistné smlouvy. Nové zvýhodnění bude podpořeno reklamou ve všech 149 prodejnách Super zoo v České republice, ale také na sociálních sítích a dalších online kanálech. V současné době je ve věrnostním programu značky Super zoo zapojen téměř jeden milion zákazníků. Zájemcům o výhodnější pojistný produkt PetExpert stačí k získání slevy uvést při jednoduchém čtyřkrokovém online sjednání pouze číslo jejich family karty.

„Super zoo je na trhu potřeb pro chovatele domácích mazlíčků jedním z největších hráčů, vyniká kvalitou svých služeb a těší se velké oblibě svých zákazníků a fanoušků. Zpřístupnit naše služby pojištění pro zvířecí parťáky prostřednictvím jejich věrnostního programu je proto logickým krokem, který má jednoznačný přínos pro všechny strany,“ uvádí Jan Moravec ze společnosti PetExpert, jejímž pojistitelem je ČSOB Pojišťovna. „Pojištění domácích mazlíčků výborně doplňuje paletu produktů a služeb, které poskytujeme svým zákazníkům. Produkt společnosti PetExpert je navíc vzhledem k rychlé online likvidaci na českém trhu zcela unikátní,“ říká Pavel Kopřiva, marketingový ředitel společnosti Plaček Pet Products, pod níž značka Super zoo spadá.

Společnost PetExpert je v Česku předním poskytovatelem pojištění pro psy a kočky a jako jediný poskytovatel tohoto druhu pojištění nabízí možnost online likvidace pojistných událostí. Úhradu za ošetření zvířete proplácí přímo smluvnímu veterináři, a to zpravidla obratem. Kromě pojištění domácích mazlíčků, jež je obdobou zdravotního pojištění u lidí, nově poskytuje také zvířecí obdobu cestovního pojištění, tedy krátkodobého pojištění za účelem cesty do zahraničí.

Značka Super zoo je šestinásobným držitelem prestižního titulu Czech Superbrands. Prostřednictvím svých 149 prodejen v České republice nabízí chovatelům a majitelům domácích mazlíčků komplexní sortiment zboží a k tomu řadu nadstandardních služeb jako například bezobalový regál nasyptesi, službu Nejrychlejšího rozvozu chovatelských potřeb po Praze či spolupráci se společností PetExpert od letošního července.