Petr Kasa hostem Patrie: Webinář k úpisu akcií Pilulka.cz ve čtvrtek od 13:30!

Od 6. do 20. října probíhá úpis akcií Pilulka.cz na trh START pražské burzy. Atraktivní růstový příběh na pomezí technologií, e-commerce a farmacie aspiruje na dosud nejúspěšnější vstup na domácí akciový trh pro malé a střední růstové firmy. Podle šéfa pražské burzy Petra Koblice je zájem o akcie Pilulka.cz mezi investory skutečně enormní. Patria Finance oživení domácího kapitálového trhu podporuje nákupem akcií Pilulka.cz bez poplatku pro všechny investory bez rozdílu.

Hostem webináře Patria Finance ve čtvrtek 15. října 2020 od 13:30 bude a na vaše dotazy k Pilulka.cz odpoví spoluzakladatel Petr Kasa, společně se seniorním makléřem Patria Finance Janem Cepákem. Zajímá vás cokoli kolem Pilulka.cz? Pak neváhejte a nenechte si webinář zdarma a pro všechny bez rozdílu uniknout! Přihlašte se hned teď zde.

„Chceme umožnit celé řadě i drobných investorů benefitovat na transformaci lékárenského trhu, kde je Pilulka synonymem inovátora. Od veřejné nabídky si slibujeme zajištění financování další expanze do zahraničí a technologický vývoj. Nejen poslední měsíce ukázaly, že digitalizace postupuje velmi rychle, dokonce ještě rychleji, než jsme si před několika měsíci dokázali všichni představit. Chceme jít příkladem dalším e-commerce firmám a rozhýbat kapitálové trhy v České republice,“ říká Petr Kasa, spolumajitel Pilulky.

Podrobnosti o úpisu akcií Pilulka.cz? Klikněte si pro svůj kousek!

Pilulka.cz Patria IPO akcie burza farmacie lékárna technologie inovace 

Akcie Pilulky je možné u Patria Finance upisovat bez poplatku na telefonní lince 221 424 424, případně s využitím emailu patria@patria.cz. Ještě nejste klientem či klientkou Patria Finance? Obchodní účet lze založit zdarma a online z pohodlí domova během několika minut (nebo osobně v Patria Finance či na kterékoli pobočce ČSOB). Rádi Vám poradíme na infolince 221 424 240 či emailu patria@patria.cz.

„Podporujeme vstup zajímavého příběhu na domácí kapitálový trh. Pilulka.cz je atraktivní růstová společnost na pomezí našimi klienty vyhledávaných sektorů e-commerce a farmacie. Nejen jim, ale všem zájemcům o úpis akcií Pilulky, nabízíme nákup jejích akcií bez poplatku,“ uvádí obchodní ředitel Patria Finance Jan Kovalovský

Úpis akcií Pilulka.cz trvá od 6. října 2020 10:00 do 20. října 12:00. V ten den budou zveřejněny výsledky veřejné nabídky a dne 23. října proběhne vypořádání v CDCP. 26. říjen 2020 bude prvním obchodním dnem titulu na pražské burze. Minimální cenou veřejné nabídky je 350 korun.

Zajímá vás Pilulka.cz? Odpovědi na vaše otázky vám Petr Kasa a Jan Cepák dají na webináři již tento čtvrtek! Hledáte inspiraci pro své otázky na Petra Kasu? Podívejte se třeba na videa níže.

Proč jsou akcie Pilulka.cz zajímavé k nákupu podle Petra Kasy v jedné minutě:

Petr Kasa představuje Pilulka.cz ve dvou minutách:

Martin a Petr Kasové o Pilulka.cz během prezentace na START Day:

 

Pilulka Podcast #1: Petr a Martin Kasové o tom, jak bude vypadat lékárenství budoucnosti

 
 
 
 

Disclaimer:
Informace, které je Patria Finance povinna uveřejňovat v souladu s opatřeními proti omezení střetu zájmů se nacházejí na https://www.patria.cz/disclaimer.html. Z prodaného objemu emise Pilulka.cz získává obchodník 3 % sales fee, které je využito ke vzdělávání klientů například formou webinářů.