Trump po delší době zasahuje negativně do trhů

Závěr týdne se nesl v mírně negativním duchu, když nad očekávání dobré výsledky z trhu práce byly odsunuty stranou a hlavní pozornost byla věnována nedostatečné rychlosti, kterou zákonodárci schvalují další formu pomoci ekonomice, zasažené koronavirovou krizí.

Článek se odemkne 07.08.2020 23:03

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více