Ropa v zajetí prázdninové letargie

Ropný trh se naplno ponořil do prázdninové nálady, které odpovídá nižší obchodní aktivita a také nebývalá cenová stabilita. Od počátku července se tak cena severomořské ropy Brent drží zatvrzele těsně nad hranicí 40 dolarů za barel a při absenci významnějších impulsů vlastně ani nemá příliš důvodů ustřelovat jedním, či druhým směrem.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více