Trhy čekají na ECB, o akcie může být ráno zájem, euro stagnuje

Aktualizováno V americko-čínských jednáních se před říjnovými rozhovory objevily projevy dobré vůle na obou stranách. Trhy jsou ale ráno napjaté. Dnes je na programu především zasedání Evropské centrální banky, která zřejmě sníží úrokové sazby.

Článek se odemkne 12.09.2019 9:57

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více