Evropské burzy zřejmě otevřou v plusu, čeká se ale na Powella

Akciové trhy v Asii dnes směřovaly nahoru, aktivita byla ale slabá. Pozitivní začátek by mohly začít také evropské burzy. Investoři čekají na projev předsedy Jeroma Powella na sympoziu centrálních bankéřů v americkém Jackson Hole.

Článek se odemkne 23.08.2019 9:59

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více