FÉRmakléři.cz s.r.o.

Níže na stránce je k dispozici souhrn aktuálních informací a dat z různých veřejně dostupných rejstříků, které se vztahují k firmě FÉRmakléři.cz s.r.o..

V přehledném výpisu naleznete chronologicky řazená aktuální i historická data z různých zdrojů a databází: Obchodní rejstřík (Justice.cz), který zahrnuje také sbírku listin, a registru živnostenského podnikání (RŽP) neboli živnostenského rejstříku.

Podnikatelský subjekt FÉRmakléři.cz s.r.o. vznikl roce 2012 a je stále aktivní. Ve vedení této firmy se dosud vystřídali 3 osoby. Předmět podnikání je výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO
29373557
Adresa
Rybná 716/24, Praha, Staré Město
Datum zápisu
22. 10. 2012
Právní forma
Společnost s ručením omezeným

Související články s firmou FÉRmakléři.cz s.r.o.

 • Levné úvěry a dostupnější řemeslníci. Čínská chřipka jako příležitost pro rekonstrukci bydlení

  09. 02. 2021 Spotřebitel

  Pandemická situace nepřeje řadě oblastí, rekonstrukce domů a bytů však mezi ně nepatří. Češi využívají volnějšího času, situace na trhu úvěrů je stále velmi příznivá. Materiály, jako jsou například obklady a dlažby do koupelny, lze snadno vybírat i online.

 • Co musí obsahovat kupní smlouva na nemovitost a na co si dát největší pozor?

  19. 11. 2020 Ekonomika, Spotřebitel

  Jaké údaje jsou v kupní smlouvě na nemovitost zásadně nezbytné? Jak se kupní smlouva liší v případě prodeje družstevního bytu? A proč se vyplatí nechat si kupní smlouvu zpracovat odborníkem?

 • Rostou ceny nemovitostí, výše hypoték a přes nižší úroky i splátky úvěrů

  21. 10. 2020 Ekonomika

  Ani koronavirová krize nic nezměnila na tom, že byty v českých městech dále zdražují. Podle aktuálních dat meziročně v průměru o 17 procent. O téměř 17 procent současně poklesla nabídka bytů, což by podle odborníků mohlo spolu se zrušením daně z nabytí nemovitosti dále tlačit na růst cen. Ruku v ruce s tím stoupá i průměrná výše hypoték, ve druhém čtvrtletí dle údajů Ministerstva pro místní rozvoj meziročně také o 17 procent, přičemž aktuální data Fincentrum Hypoindex dokládají ve třetím čtvrtletí už skoro 19procentní růst. I když jsou tak úrokové sazby meziročně výrazně nižší, u průměrné hypotéky sjednané dnes může být měsíční splátka asi o 800 korun vyšší než před rokem.

Vedení společnosti

Matěj Boruta

Adresa
Malenovice
Funkce
jednatel
Datum vzniku
22. 10. 2012
Datum zániku
23. 5. 2019

Lumír Kunz

Adresa
Malenovice
Funkce
jednatel
Datum vzniku
2. 10. 2020

Jan Boruta

Adresa
Malenovice
Funkce
jednatel
Datum vzniku
22. 10. 2012

Předmět činnosti

 • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona