Společnost UlovDomov.cz získala 3. místo v prestižní soutěži Deloitte Fast 50

V žebříčku inovativních a rychle rostoucích technologických společností v regionu střední Evropy Deloitte Fast 50 se letos umístilo 21 českých firem. Jednou z nich je i jednička na tuzemském trhu nájemního bydlení UlovDomov.cz, která se v konkurenci stovek společností umístila na 2. příčce v Česku a na 3. místě ve střední Evropě. Firma letos rostla i navzdory turbulencím způsobeným koronavirovou krizí, a to zejména díky digitálním inovacím.

Česká společnost specializovaná na nájemní bydlení letos i navzdory koronavirové krizi zaznamenala raketový růst. Inzertní portál UlovDomov.cz je současnou jedničkou na trhu pronájmů a ročně zveřejní přes 160 tisíc inzerátů. Služba Ideální nájemce zase aktuálně spravuje portfolio více než 1 300 nemovitostí v hodnotě přes 6 miliard korun v Brně, Praze, Plzni a Olomouci. Koronavirová krize sice letos zbrzdila rozšíření služby do dalších krajských měst, na druhou stranu ale společnosti nabídla možnost soustředit se na digitální inovace, stabilizaci a optimalizaci služeb a rozvoj nových projektů.

5 tipů, jak navzdory čínské chřipce vyřídit hypotéku krok za krokem
Vyplatí se prodat nemovitost letos na podzim?
Jaká je úměrná provize pro realitní kanceláře?

„Rok 2020 se u nás nesl ve znamení digitalizace a automatizace nájemních procesů – výrazně vzrostla popularita virtuálních prohlídek, elektronických podpisů dokumentů a dalších bezkontaktních řešení. Naší výhodou na trhu tak bylo to, že jsme řadu digitálních inovací zavedli už před krizí, například online klientskou zónu a virtuální prohlídky bytů. Záhy po vyhlášení nouzového stavu se nám podařilo implementovat elektronické podpisy dokumentů, což se ukázalo jako klíčové. Ohlas od klientů byl okamžitý a jednoznačně pozitivní,“ uvádí k letošní situaci a úspěchům firmy Martin Březina, CEO společnosti UlovDomov.cz.

Martin Březina z UlovDomov.cz převzal ocenění Deloitte Technology Fast 50

Martin Březina, CEO společnosti UlovDomov.cz, převzal ocenění Deloitte Technology Fast 50

Deloitte Technology Fast 50 každoročně sestavuje žebříček inovativních a rychle rostoucích společností v regionu střední Evropy. Letos se do soutěže přihlásilo více než 100 českých tech firem, a 21 se umístilo v hlavním žebříčku Fast 50, který oceňuje padesát nejrychleji rostoucích firem ve střední Evropě na základě tempa růstu tržeb za poslední čtyři roky.